Список форумов Форум сайта «Глобус Беларуси» Форум сайта «Глобус Беларуси»
Основной проект — “Глобус Беларуси
 
 FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Фотаахвяраванні для Вікіпедыі
На страницу 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  След.
 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Форум сайта «Глобус Беларуси» -> Разное -> Все остальное
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
ChehVlad



Зарегистрирован: 07.02.2010
Сообщения: 173
Откуда: Мінск

СообщениеДобавлено: 04 Jun 2013, Tue, 13:06    Заголовок сообщения: Фотаахвяраванні для Вікіпедыі Ответить с цитатой

У гэтай тэме Вы маеце магчымасць ахвяраваць свае фотаздымкі дзеля паляпшэння якасці артыкулаў у свабоднай энцыклапедыі Вікіпедыя. Мабыць кожны з Вас бачыў на ўласныя вочы артыкулы пра Беларусь без аніякіх ілюстрацый, альбо з выявамі вельмі дрэннай якасці - гэта крыўдна, бо рэсурсы кшталту Глобуса Беларусі змяшчаюць тысячы і тысячы цудоўных фотаздымкаў. Такім чынам атрымліваецца, што часцяком змястоўны артыкул адарваны ад якасных выяў, хоць разам яны ўяўляюць нашмат больш каштоўны кантэнт для ўсіх тых, хто цікавіцца беларушчынай. Каб выправіць гэтую сітуацыю, я прапаную Вам, паважаныя падарожнікі, падзяліцца ўласнымі фотаматэрыялам прама тут, пакінуўшы паведемленне, якім будзе змяшчацца наступнае:
  • Я дазваляю выкарыстанне ўсіх сваіх фотаздымкаў, апублікаваных на сайце Глобус Беларусі, на ўмовах ліцэнзіі CC-BY-SA-3.0
  • Я дазваляю выкарыстанне ўсіх сваіх фотаздымкаў, апублікаваных у тэме назва тэмы (спаслыка на тэму), на ўмовах ліцэнзіі CC-BY-SA-3.0
  • Фотаздымак альбо спасылка на яго — твор распаўсюджваецца на ўмовах ліцэнзіі CC-BY-SA-3.0


Умовы ліцэнзіі CC-BY-SA-3.0 (калі коратка - абавязкова пазначаецца аўтар і крыніца, матэрыял пры далейшым змяненні зыходнага матэрыялу усё роўна распаўсюджваецца на гэтых жа ўмовах, за аўтарам пакідаюцца выключныя маёмасныя правы на свой твор)


Последний раз редактировалось: ChehVlad (05 Jun 2013, Wed, 14:12), всего редактировалось 1 раз
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Лёха



Зарегистрирован: 07.10.2008
Сообщения: 2541
Откуда: Менск

СообщениеДобавлено: 04 Jun 2013, Tue, 23:33    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ChehVlad

Дазваляю выкарыстоўваць свае здымкі на ўмовах ліцэнзіі CC-BY-SA-3.0 з дадзенага форуму і сайтаў http://www.radzima.org/
http://sobory.ru/
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
andy



Зарегистрирован: 27.09.2010
Сообщения: 346
Откуда: Минск

СообщениеДобавлено: 05 Jun 2013, Wed, 8:48    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Я дазваляю выкарыстанне ўсіх сваіх фотаздымкаў, апублікаваных на сайце Глобус Беларусі, на ўмовах ліцэнзіі CC-BY-SA-3.0
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
ChehVlad



Зарегистрирован: 07.02.2010
Сообщения: 173
Откуда: Мінск

СообщениеДобавлено: 05 Jun 2013, Wed, 9:19    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Лёха, а як вы там падпісаны?

Вялікі дзякуй першым ахвярадаўцам! Дарэчы, у полі аўтара мне пісаць вашыя нікі або сапраўдныя імёны (дашліце тады праз ЛС)?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Лёха



Зарегистрирован: 07.10.2008
Сообщения: 2541
Откуда: Менск

СообщениеДобавлено: 05 Jun 2013, Wed, 12:46    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ChehVlad
Друпаў Аляксей і Друпов Алексей адпаведна. Пішыце імя.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
alexBel



Зарегистрирован: 01.02.2011
Сообщения: 800
Откуда: Могилев

СообщениеДобавлено: 05 Jun 2013, Wed, 15:47    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Я дазваляю выкарыстанне ўсіх сваіх фотаздымкаў, апублікаваных на сайце Глобус Беларусі, на ўмовах ліцэнзіі CC-BY-SA-3.0

Я дазваляю выкарыстанне ўсіх сваіх фотаздымкаў, апублікаваных у тэме https://fgb.by/viewtopic.php?t=2267 , на ўмовах ліцэнзіі CC-BY-SA-3.0

Мацеша Аляксей ці Матеша Алексей
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора
Cons



Зарегистрирован: 09.03.2009
Сообщения: 92
Откуда: Менск

СообщениеДобавлено: 05 Jun 2013, Wed, 17:08    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Лёха писал(а):
ChehVlad
Друпаў Аляксей і Друпов Алексей адпаведна. Пішыце імя.


Калі Аляксей не супраць, даю спасылку на ягоныя здымкі:
http://www.radzima.org/be/user-photos/216.html
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора
Лёха



Зарегистрирован: 07.10.2008
Сообщения: 2541
Откуда: Менск

СообщениеДобавлено: 05 Jun 2013, Wed, 19:38    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Cons

Я ня супраць, проста адразу ня ўцяміў, як гэтае зрабіць. І да, што там з Нясвіжам? Wink
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Ростислав



Зарегистрирован: 08.10.2008
Сообщения: 734

СообщениеДобавлено: 06 Jun 2013, Thu, 0:13    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Я дазваляю выкарыстанне ўсіх сваіх фотаздымкаў, апублікаваных на сайце Глобус Беларусі, i на сайце www.rostislav.by на ўмовах ліцэнзіі CC-BY-SA-3.0
Кiсялеў Расцiслаў
Киселёв Ростислав
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора
ChehVlad



Зарегистрирован: 07.02.2010
Сообщения: 173
Откуда: Мінск

СообщениеДобавлено: 07 Jun 2013, Fri, 23:16    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вялікі дзякуй усім! :D Зараз жа займуся загрузкай!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Aleg-knyaz



Зарегистрирован: 20.07.2009
Сообщения: 672
Откуда: Citadel

СообщениеДобавлено: 09 Jun 2013, Sun, 12:43    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вікіпедыі грошы больш патрэбны :)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
КИНДУС



Зарегистрирован: 05.04.2009
Сообщения: 1754
Откуда: Минск

СообщениеДобавлено: 09 Jun 2013, Sun, 18:53    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Калi знойдзеце нешта цiкавае у маiх здымках на гэтым цудоуным сайце, так i я згаджаюся на умовах лiцэнзii CC-BY-SA-3.0, каб яны былi выкарыстаны Вiкiпедыяй. Мiхаiл Суднiк (Михаил Судник).
У якасцi падзякi прыму спасылку на старонку Вiкiпедыi.
Усё, пайшоу ставiць плюсiк у стаубец "Добрыя справы". :)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
маша п.



Зарегистрирован: 07.10.2008
Сообщения: 1723
Откуда: Гомель

СообщениеДобавлено: 16 Jun 2013, Sun, 15:22    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Я дазваляю выкарыстанне ўсіх сваіх фотаздымкаў, апублікаваных на сайце Глобус Беларусі, на ўмовах ліцэнзіі CC-BY-SA-3.0


Мария Путькова, Марыя Пуцькова
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора
ChehVlad



Зарегистрирован: 07.02.2010
Сообщения: 173
Откуда: Мінск

СообщениеДобавлено: 28 Jun 2013, Fri, 18:44    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вялікі дзякуй :)

Сп. КИНДУС , пакуль усё, што паспеў - праілюстраваць арт. пра г. Беразіно. Дарэчы, гэта першая сучасная выява горада з моманту адкрыцця Вікіпедыі ў 2001, вось так :)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
КИНДУС



Зарегистрирован: 05.04.2009
Сообщения: 1754
Откуда: Минск

СообщениеДобавлено: 29 Jun 2013, Sat, 19:24    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ChehVlad, дзякуй! :)
Не спяшайцеся.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Форум сайта «Глобус Беларуси» -> Разное -> Все остальное Часовой пояс: GMT + 3
На страницу 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  След.
Страница 1 из 12

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы