Список форумов Форум сайта «Глобус Беларуси» Форум сайта «Глобус Беларуси»
Основной проект — “Глобус Беларуси
 
 FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Прылада "Глобус Беларусі"

 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Форум сайта «Глобус Беларуси» -> Разное -> Опросы и вопросы
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
N-35



Зарегистрирован: 20.06.2018
Сообщения: 175

СообщениеДобавлено: 22 May 2022, Sun, 22:32    Заголовок сообщения: Прылада "Глобус Беларусі" Ответить с цитатой

Вітаю Паважаны Глобус Беларусі!
Не ведаю дзе пісаць пра прыладу "Глобус Беларусі" і вырашыў напісаць тут. На Гугл плэй пісаць не хочацца...
Канешне хацелася каб гэта прылада развівалася.... Бо на мой погляд яна застыла ў сярэдневетччы... Як з першай версіі яна працуе ў такім фармаце так і прадоўжываецца... Дзякуй хоць багі зніклі))) Але на мой погляд трэба ісці далей рабіць нейкія фітчы...
1.напрыклад рабіць уласны рэйтынг месцаў... які можа адлюстравацца ў іншых карыстальнікаў... Які у сваю чаргу адлюстроўвае сярэднюю адзнаку...
2.весці падлік карыстальнікаў таго ці іншага месца ( каб адлюстроўвала колькасць людзей навеваўшых месца)
3. Магчымасць самому мяняць колер кропак ( напрыклад я вандрую па сезонам калі лета больш наведваю паркі, калі ўжо на вуліцы няма лісця то больш наведваю месца дзе яно мяшае добра паздымаць аб'екта... Ці напрыклад просто адзначыць маршрут другім колерам
4. Зрабіць фільтр.... Як на сайце... Касцелы асобна, сядзібы асобна і так далей
5. Дабаўляць нарэшце больш прыродных помнікаў, тое і датычыцца помнікаў палітычных...

Ну пакуль усе калі яшчэ якія-небудзь ідэі прыйдуць.. І Вам будзе цікава то буду пісаць сюды
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
GlobusBelarusi
Site Admin


Зарегистрирован: 06.10.2008
Сообщения: 11139
Откуда: Минск

СообщениеДобавлено: 23 May 2022, Mon, 3:12    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Лепш пісаць аўтару прылады. Паспрабую перадаць яму Вашыя словы.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора
Александр Ф



Зарегистрирован: 07.07.2015
Сообщения: 9

СообщениеДобавлено: 25 May 2022, Wed, 13:52    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Добрый день.
Спасибо за предложения улучшений, все очень по делу.
К сожалению, у меня сейчас нет ресурсов заниматься развитием андроид-приложения. Я создавал его в качестве хобби и это не коммерческий проект. Надеюсь, что со временем найду человека, который захочет его доработать.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
N-35



Зарегистрирован: 20.06.2018
Сообщения: 175

СообщениеДобавлено: 25 May 2022, Wed, 15:57    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Александр Ф писал(а):
Добрый день.
Спасибо за предложения улучшений, все очень по делу.
К сожалению, у меня сейчас нет ресурсов заниматься развитием андроид-приложения. Я создавал его в качестве хобби и это не коммерческий проект. Надеюсь, что со временем найду человека, который захочет его доработать.


Вітаю Вас! Я разумею што праект не камерцыйны....Але чаму яго не зрабіць такім????ужо больш за 10к запамповак....сама па сабе ідэя добрая...я напрыклад ні адной падобнай прылады не бачыў...... Дзякуй за адказ !!! Спадзяюся што праект будзе далей развівацца ў лепшым напрамку
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Форум сайта «Глобус Беларуси» -> Разное -> Опросы и вопросы Часовой пояс: GMT + 3
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы